Završna konferencija međunarodnog IPA projekta MUSEUM PASS

Neprofitno javno društvo d.o.o Evroregionalna agencija za razvoj Dunav Kriš Moriš Tisa
u partnertstvu sa Muzejem grada Novog Sada, u okviru prekograničnog IPA projekta

Museum Pass

organizuje
 ZAVRŠNU KONFERENCIJU PROJEKTA

Označite datum u Vašim kalendarima: ponedeljak 17. Jun 2013. sa početkom U 11h.

Mesto događaja:  Muzej grada Novog Sada, Petrovaradinska tvrđava, Srbija. (Tvrđava 4)

U okviru drugog proziva IPA prekograničnog programa saradnje Mađarske i Srbije, 1. Januara 2012. godine otpočela je realizacija projekta „Museum pass“. Cilj projekta je da se između muzeja i muzejskih izložbenih prostora na teritoriji dve zemlje stvori mnogo efikasnija saradnja i da se osnuje muzejska mreža, koja bi uvođenjem ”Muzejskog pasoša” stimulisala lokalno stanovništvo i turiste da posete više od pedeset muzeja uključenih u mrežu.

Nа zаvršnoj konferenciji biće predstаvljeni ciljevi, aktivnosti i rezultаti IPA projektа ”Muzejski pasoš”.

Biće nam zadovoljstvo da prisustvujete našoj manifestaciji, poslušate govornike i budete deo inovacije muzejske mreže i unapređenja kulturnog turizma.

Muzej grada Novog Sada © 2024.