Разговор са уметником Даниелом Гутешом

Музеј града Новог Сада организује за све заинтересоване грађане разговор са уметникоm Даниелом Гутешом. Посетиоци ће имати прилику да сазнају нешто више о самој техници коју користи уметник приликом његовог уметничког стваралаштва, као и да погледају изложбу слика истоименог аутора.

Даниел Гутеша рођен је 1968. године у Београду где је и дипломирао 1995. на Факултету ликовних уметности. Излагао је у Београду, Мадриду, Валенсији, Саламанки и Бенидорму, а био је и награђен за портретно сликарство. Његови  радови  налазе се у више приватних колекција у Србији и иностранству,  а део су и збирке Арт поинт галерије у Београду.

Разговор са уметником биће у петак, 15. априла у 19 часова у Збирци стране уметности, Дунавска 29.

Улаз је бесплатан!

Контакт особа: Горан Крајшић