ОТВАРАЊЕ ИЗЛОЖБЕ „ЖИВЕО ЖИВОТ – ЖИВЕЛА ЉУБАВ“

Музеј града Новог Сада је у току претходне године Новосађанима представио међународну изложбу „Живео живот“. Колико је публика заинтересована за овакав вид интерактивне, мултимедијалне изложбе најбоље показује чињеница да ју је у периоду од маја до октобра 2014. године видело преко 12.000 посетилаца.
Стога нам је неизмерно задовољство да вас позовемо на отварање изложбе „Живео живот – живела љубав“, наставак изложбе „Живео живот“, где ћемо уз помоћ савремених инсталација, 3Д анимација и пак оригиналних предмета можда доћи до сазнања да ли је „љубав само реч“.

У нашем времеплову, период је још увек исти, од 1950 – 1990. године, у коме ћете моћи да прошетате корзоом, поседите на клупи, уживате на плажи, погледате омиљени филм или послушате песму која вас дира право у срце.

Дођите да се заједно подсетимо како се некада забављало, волело, патило, како се пратила мода или слушала музика.
Очекујемо вас у четвртак, 23. априла 2015. године, у 19 часова, у Збирци стране уметности, Дунавска 29, у Новом Саду.
Шта то беше љубав, и да ли се само једном љуби, открићемо заједно!
Очекујемо вас!
Ваш Музеј града