Изложба ’’Човек и здравље’’

Музеј града Новог Сада има част и задовољство да Вас позове на отварање изложбе ’’Човек и здравље’’, аутора Гордане Буловић, кустоса историчара, и Радована Бунарџића, археолога музејског саветника, а које ће се одржати 22. октобра 2013. године, са почетком у 14 часова, у Музеју града Новог Сада, зграда Арсенала на Петроварадинској тврђави. С поносом Вам представљамо прикулпљене предмете и архивски грађу, са жељом да Вам прикажемо богатство фондова које баштине музеји Србије, а везано за здравствену културу од праисторије до данас. Овим Музеј града Новог Сада и град Нови Сад почињу да дају свој допринос обележавању јубилеја 60 година од оснивања наше институције следеће године. Надамо се да ћете бити наши гости.